top of page

Luxor Mööblisalong

Tegemist on pereettevõttega, mis sai loodi 1997. aastalEttevõte 2017. aasta septembris avasime uue ja omanäolise mööblisalongi Tallinna südalinnas.

Ettevõtmine Treimann Mööbel & Disain on sündinud kirest mööbli ja sisekujunduse vastu. Tegemist on pere-ettevõttega, kuhu oleme koondanud erinevate põlvkondade teadmised ja kogemused mööbli tootmisest ja müügist. Tootevalikusse oleme valinud parima kvaliteedi, moodsa disaini ja mõistliku hinnaga tooted Euroopa südamest. Treimann mööblisalongi näo loomisel on meid mõjutanud kindlasti eluperiood Belgias, kust on enamus tooted ka pärit.

Lisaks mööblile pakume pidevalt täienevat valgustite ja aksessuaaride valikut. Oleme salongi koondanud nii Eesti kui Euroopa kunstnike loomingut. Maal seinal või skulptuur toas loob omanäoliseks iga kodu ja kontori. Et tootevalikust leida oma koju just see õige mööbliese ja detail, oleme salongis Teile lahkelt abiks!

 

Kohtumiseni salongis!

Luxor Mööblisalongi pere

Handcrafted in Italy

Palazzo tugevus seisneb personaalsuses ja väga tihedas suhtluses kliendiga

Kõige põnevamad projektid on muidugi sellised, kus meie sisekujundajad kaasatakse kohe alguses, et osaleda aruteludel koos kliendi, arhitekti ja ehitajaga. Kui kõik lahendused on korduvalt läbi mõeldud, anname ehitajale omalt poolt sisekujundusprojekti ning seisame selle elluviimise juures.

Vastutame kogu sisustuse valmimise eest kuni lõpuni, säästes nii tellija kui ka ehitaja aega ning raha, et inimene saaks kolida täiesti valmis majja või ettevõte võiks alustada tööd möbleeritud büroos, kohvikus või kaupluses.

„On palju firmasid, mis müüvad mööblit. On palju firmasid, mis pakuvad kaunist sisekujundust. Kui meilt saab need mõlemad komplektselt, kusjuures mööbli tarnime alati kvaliteetsetelt Euroopa tootjatelt, enamasti tuntud mööblitootmise maalt Itaaliast. Kuigi ettevõtte nimi Palazzo ehk linnavilla sai välja mõeldud enne suuremat kokkupuudet Itaaliaga, on just see nimi viinud meil sinna.“

Pikaajaline sisekujunduse kogemus, professionaalsed sisekujundajad

Palazzo Interiors tegutseb 2004. aastast.

Rahvusvahelise ettevõtte põhitegevusteks on eramute, apartamentide ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuurne projekteerimine, sisekujunduslikud konsultatsioonid, projektide juhtimine Eestis ja välisriikides, eritellimusmööbli projekteerimine ja müük, disainmööbli import.

Palazzo meeskonda kuuluvad diplomeeritud sisearhitektid ja sisekujundajad.

Töökeelteks on Eesti, Vene, Inglise ja Soome keeled. Palazzo Interiorside projekte juhib sisearhitekt Airita Aim.

 

“2004-2006 olid käed-jalad tööd täis, sest Eesti eluasemeturg oli järsult kasvanud ja inimesed vajasid abi sisustamisel. See oli aeg, mil tuli kiiresti nii õppida kui tegutseda.

Positiivne töösse suhtumine ja professionaalsuse kasv meelitasid Pärnu stuudiosse kliente kogu Eestist ja ka kaugemalt. Esimestel aastatel saadud kogemused aitasid areneda rahvusvahelisele tasemele.”

Add your own content here. Click to edit.

bottom of page